Léto se SOMI: Vyberte si k Vaší FVE jako bonus voucher na dovolenou, slevu na baterii, nebo optimizéry a CCA kit. Více informací zde.

Vyhledávání

AKCE K INSTALACI FVE

Léto se Somi

Pořiďte si fotovoltaiku a užijte si léto. Dovolená, efektivnější využití panelů nebo klidně větší kapacita úložiště. V naší letní akci si vybere každý.


  Co jsme si pro vás připravili v rámci Léta se Somi?

  ikona

  Voucher na zájezd nebo letenky v hodnotě až 30 000 Kč

  ikona

  Optimizéry TIGO 700W + 1x CCA KIT pro zvýšení výkonu FVE

  ikona

  50% sleva na extra baterii LifePo4 o kapacitě 10,24 kWh

  Exotická dovolená

  Užijte si léto naplno s naším exkluzivním voucherem na zájezd nebo letenky v hodnotě až 30 000 Kč od Student Agency. Ať už sníte o relaxaci na bílých plážích, poznávání evropských metropolí nebo dobrodružství v exotických destinacích, náš voucher vám otevře dveře k nezapomenutelným zážitkům. Student Agency, jako přední cestovní agentura, nabízí široký výběr zájezdů a letenek, které uspokojí i ty nejnáročnější cestovatele. Nechte se hýčkat luxusem a komfortem při cestování a objevujte svět s novými možnostmi, které vám přináší spolupráce Somi a Student Agency. Využijte této jedinečné příležitosti a přidejte do svého života špetku dobrodružství a nové vzpomínky díky naší letní akci.

  Optimální výkon

  Maximalizujte výkon své fotovoltaické elektrárny s TIGO optimizéry 700W a CCA KITem. Toto výkonné duo vám umožní optimalizovat solární panely a tím zajistit maximální účinnost a spolehlivost. Optimizéry TIGO 700W jsou navrženy tak, aby snižovaly vliv stínění a zlepšovaly energetickou výtěžnost, což se přímo promítá do vyšších úspor a lepší návratnosti vaší investice. CCA KIT zajišťuje centralizovanou komunikaci a snadnou správu celého systému, což umožňuje rychlou diagnostiku a snadnou údržbu. Díky naší letní akci si můžete tento pokročilý systém pořídit jako bonus, který posune vaši FVE na novou úroveň efektivity.

  Větší kapacita úložiště

  Posilte svůj fotovoltaický systém s naší exkluzivní letní nabídkou – 50% sleva na extra baterii LifePo4 o kapacitě 10,24 kWh. Tato vysoce účinná baterie poskytuje dlouhodobou skladovací kapacitu a je navržena pro optimalizaci vašeho domácího energetického managementu. S LifePo4 baterií můžete ukládat přebytečnou energii produkovanou vašimi solárními panely a používat ji v době, kdy ji nejvíce potřebujete, čímž maximalizujete svou nezávislost na energetické síti. Navíc její robustní konstrukce a dlouhá životnost zajišťují, že budete mít spolehlivé úložiště energie po mnoho let. Využijte naši nabídku a zajistěte si tuto pokročilou technologii za polovinu ceny.

   

  Kompletní podmínky akce naleznete zde.