AKCE: Ke smlouvě na FVE máte nyní možnost nechat si vyměnit elektroměrový rozvaděč zcela zdarma. Více informací zde.

Vyhledávání

Kariéra: Obchodní zástupce

Hledáme energické obchodníky, kteří dokážou dobře prezentovat naši firmu. Na oplátku nabízíme vysoké finanční ohodnocení, které není nijak omezené.

Popis pozice

Hledáme energické obchodníky, kteří dokážou dobře prezentovat naši firmu. Na oplátku nabízíme vysoké finanční ohodnocení, které není nijak omezené. Mimo to ti dáme prostor k seberozvoji a jedinečné know-how v rychle se rozvíjejícím oboru, který má kromě ekonomického potenciálu i pozitivní dopad na životní prostředí.

Hlavní náplní práce je vedení obchodních schůzek se zákazníky. Náplní Vaší práce bude telefonické kontaktování zákazníků, kteří nám poslali poptávku a zjištění jejich potřeb. Vše budeš mít ve svých rukou – od prvního kontaktu se zákazníkem, přes uzavírání smluv, až po finalizaci objednávky.

Nabízíme

  • Práce v moderním a žádaném oboru
  • Poptávky/leady zajišťujeme pro vás bezplatně my
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • Odborné a obchodní vzdělávání – je potřeba naším produktům a práci rozumět

Požadujeme

  • Ukončené SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • Živnostenský list (IČO)
  • Čistý trestní rejstřík
  • Vlastní auto, notebook, telefon podmínkou
  • Uživatelská znalost MS Office a Google nástrojů
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
  • Komunikační schopnosti, proaktivitu

Co může být vaší výhodou

  • Jakékoliv elektrotechnické znalosti
  • Vztah k moderním technologiím
  • Obchodní zkušenosti, porozumění zákazníkovi, prezentační dovednosti

Máte zájem o tuto pracovní pozici?
Ozvěte se nám.

    FOTOVOLTAIKA NOVÉ GENERACE

    Kdo jsme

    Měníme budoucnost čisté energie. Jsme technologická firma, která vyrábí a instaluje kompletní fotovoltaické elektrárny na klíč s vlastním systémem inteligentního řízení.

    Chytrý algoritmus dokáže na základě dat z energetické burzy, informací z meteostanic a energetických návyků budovy řídit toky elektrické energie.

    Více o společnosti SOMI

    Naši partneři