Nyní pro prvních 100 zájemců fotovoltaika již za 240 000 Kč se zateplením střechy v ceně. Více informací zde.

Vyhledávání

Staňte se součástí
našeho týmu

Chcete být součástí naší výjimečné společnosti? Staňte se členem našeho týmu a získejte příležitost využít svůj potenciál.

Kariéra

Obchodní zástupce

Hledáme energické obchodníky, kteří dokážou dobře prezentovat naši firmu. Na oplátku nabízíme vysoké finanční ohodnocení, které není nijak omezené.

Chci vědět více

Specialista marketingu

Hledáme univerzálního specialistu, který bude stát v čele našich online marketingových kampaní s cílem získávat kvalitní leady - kontakty se zájmem o naše FVE řešení.

Chci vědět více

Vedoucí právník/právnička

Hledáme zkušeného samostatného právníka či právničku se smyslem pro obchod a chutí pracovat ve společnosti podnikající v dynamicky se vyvíjejícím oboru.

Chci vědět více

Specialista prodeje fotovoltaiky

Máte zkušenost s komunikací se zákazníky nebo prodejem? Baví vás obchod, nebo byste rádi zkusili práci, která má smysl? Zkuste to u nás!

Chci vědět více

Servisní technik

Jsme SOMI, technologická firma, která instaluje kompletní fotovoltaické elektrárny na klíč s vlastním systémem inteligentního řízení. Máme pro vás příležitost stát se servisním technikem se základnou v Pardubicích.

Chci vědět více

Pracovník/ce reklamací

Máte zkušenost s komunikací se zákazníky, reklamačním řízením či s prací na zákaznické podpoře? Hledáme pečlivého asertivního kolegu či kolegyni, která bude pomocnou rukou v řešení problémů našich zákazníků.

Chci vědět více
Buďte jedním z prvních

Staňte se obchodním partnerem

Budete jedním z prvních, kteří budou mít možnost nabízet naše unikátní patentované zařízení, které každou hodinu sledují výkyvy počasí a cen elektřiny na burze a tím optimalizují výkon fotovoltaické elektrárny, baterii a generují maximální úsporu a zisk.

Chci vědět více