Léto se SOMI: Vyberte si k Vaší FVE jako bonus voucher na dovolenou, slevu na baterii, nebo optimizéry a CCA kit. Více informací zde.

Vyhledávání

Napsali o nás

Níže naleznete aktualizovaný seznam recenzí, rozhovorů, komentářů a novinek o naší společnosti publikovaných v médiích.

Miliardář chce Čechům umožnit, aby levně nakupovali a draze prodávali

Miliardář a finančník David Beran, majitel skupiny Profireal Group, investuje do solárních elektráren řízených umělou inteligencí. Věří, že s nimi dobude globální trhy. Více si můžete přečíst zde.

O inteligentní fotovoltaiku je velký zájem, miliardář Beran za první kvartál utržil čtvrt miliardy.

Energetická skupina SOMI za první tři měsíce vykázala tržby 250 milionů korun, letos plánuje obrat ke třem miliardám. Celý článek si můžete přečíst na tomto odkazu.

Fotovoltaika v Česku jako způsob jak ušetřit? Jsme pro ni ideální, míní expert

Martin Branný, výkonný ředitel společnosti SOMI, se nedávno svěřil do rukou reportérům stanice CNN Prima NEWS. Můžete si pustit jeho rozhovor na tomto odkazu.

Nejsem úplně zastánce zelené energetiky. V podání SOMI však ano, tam mi to dává smysl. Green Deal je politické rozhodnutí a ideologie. Říká miliardář Beran, který se nově pouští do solárů

Miliardář a majitel SOMI – inteligentní fotovoltaické elektrárny v rozhovoru pro Hospodářské noviny uvedl: „Nejsem sebelépe zastáncem zelené energetiky, ale v podání SOMI se mi to zdá jako smysluplné. Jinak je to problematická otázka, protože Green Deal je politické rozhodnutí a ideologie.“ Celý článek si můžete přečíst na odkazu.