Vyhledávání

Obnovitelná energie
má u nás zelenou

Jsme vizionáři, kteří tvoří budoucnost čisté energie. Náš systém řízení fotovoltaických elektráren revolučně zvyšuje jejich efektivitu a přináší majitelům mimořádný zisk.
FOTOVOLTAIKA nové generace

O společnosti

Měníme budoucnost čisté energie. Jsme technologická firma, která vyrábí a instaluje kompletní fotovoltaické elektrárny na klíč s vlastním systémem inteligentního řízení.

Chytrý algoritmus dokáže na základě dat z energetické burzy, informací z meteostanic a energetických návyků budovy (výrobní podnik, kancelář, bytový dům, rodinný dům atd.) řídit toky elektrické energie a využít tak nejvyšší možný potenciál FVE.

Naše mise

ikona

Vyrobit více elektřiny z obnovitelných zdrojů.

Proto naši výzkumníci zvyšují účinnost fotovoltaických elektráren až na samou mez jejich potenciálu.

ikona

Přinést vyšší úsporu nákladů na elektrickou energii, která ušetří více než běžné fotovoltaické systémy.

Navrhujeme řešení tak, aby splnila podmínky pro poskytnutí státní dotace a obstála v dlouhodobém provozu.

Jsme otevřeni spolupráci na vývoji ještě lepších řešení, která světu zajistí bezpečnou budoucnost.

Staňte se členy společenství SOMI.
Kontaktujte nás

Náš tým

Martin Branný

Founder & CEO

Martin Branný je výkonným ředitelem a architektem umělé inteligence ve společnosti SOMI. Po střední škole studoval umělou inteligenci a následně se zaměřil na aplikace obecných umělých inteligenčních algoritmů.

Martin se následně dostal do pozice výkonného ředitele ve společnosti SOMI, kde se stal odborníkem na vývoj algoritmů a technologií učení strojů. Jeho úkolem bylo vytvořit umělou inteligenci, která bude efektivně řídit chod fotovoltaické elektrárny.

Martinův cíl je změnit odvětví energetiky v České republice a dále i ve světě pomocí udržitelných a obnovitelných zdrojů energie. Chce využít moderní technologie s cílem vylepšit standardy a změnit pohled na čistou energii.

Naši partneři

Chcete vědět více?

Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku nebo si přečtěte časté dotazy.