Léto se SOMI: Vyberte si k Vaší FVE jako bonus voucher na dovolenou, slevu na baterii, nebo optimizéry a CCA kit. Více informací zde.

Vyhledávání

Kariéra: Pracovník/ce reklamací

Máte zkušenost s komunikací se zákazníky, reklamačním řízením či s prací na zákaznické podpoře? Hledáme pečlivého asertivního kolegu či kolegyni, která bude pomocnou rukou v řešení problémů našich zákazníků.

Hledáme AI Specialistu, který se stane klíčovou součástí našeho týmu, specializujícího se na vývoj a implementaci algoritmů umělé inteligence pro řízení našich fotovoltaických elektráren. Hlavní náplní vaší práce bude vytvářet a ladit inteligentní modely zpracovávající velké objemy dat, a tím přispět k optimalizaci a inovaci našich systémů. Hledáme někoho s silnými programovacími a analytickými dovednostmi a hlubokým porozuměním pro umělou inteligenci a strojové učení. Pokud vás baví řešit komplexní problémy a máte chuť se podílet na rozvoji fotovoltaické energetiky, hledáme právě vás!

Co Vás čeká?

  • Řešení problémů a nesrovnalostí společně s navrhováním dalšího postupu při vyřizování zákaznických stížností a reklamací
  • Zajišťování emailové a telefonické komunikace se zákazníky se schopností prioritizace urgentních dotazů a jejich řešení ve spolupráci se zákaznickým, logistickým a obchodním oddělením
  • Zodpovědnost za celý průběh reklamačního procesu včetně dodržování lhůt, zpracování odpovědí na stížnosti a za správnost sdělení zákazníkovi
  • Zajištění správné evidenci všech dokladů, které jsou nutné k reklamačnímu řízení

Jak si Vás představujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Dobrý písemný i mluvený projev
  • Zkušenosti s reklamačním procesem či s prostředím fotovoltaiky velkou výhodou
  • Aktivní přístup
  • Pečlivost, asertivní přístup a schopnost dotahovat věci do konce

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v dynamickém odvětví obnovitelných zdrojů energie
  • Možnost dalšího profesního rozvoje a odborného vzdělávání
  • Konkurenceschopný plat a benefity (25 dní dovolené, 3 dny sick day, stravenkový paušál, Cafeterie, MultiSport karta)

O společnosti SOMI Applications and Services:

SOMI Applications and Services je předním poskytovatelem komplexních řešení v oblasti fotovoltaické energie. Naše společnost se zaměřuje na inovativní technologie a udržitelné projekty, které přispívají k ekologické budoucnosti. S naším týmem odborníků poskytujeme špičkové služby na trhu fotovoltaiky.

Těšíme se na vaše přihlášky a možnost spolupracovat s Vámi na rozvoji obnovitelné energie!

Máte zájem o tuto pracovní pozici?
Ozvěte se nám.

    FOTOVOLTAIKA NOVÉ GENERACE

    Kdo jsme

    Měníme budoucnost čisté energie. Jsme technologická firma, která vyrábí a instaluje kompletní fotovoltaické elektrárny na klíč s vlastním systémem inteligentního řízení.

    Chytrý algoritmus dokáže na základě dat z energetické burzy, informací z meteostanic a energetických návyků budovy řídit toky elektrické energie.

    Více o společnosti SOMI

    Naši partneři