Léto se SOMI: Vyberte si k Vaší FVE jako bonus voucher na dovolenou, slevu na baterii, nebo optimizéry a CCA kit. Více informací zde.

Vyhledávání

Kariéra: Servisní technik

Jsme SOMI, technologická firma, která instaluje kompletní fotovoltaické elektrárny na klíč s vlastním systémem inteligentního řízení. Máme pro vás příležitost stát se servisním technikem se základnou v Pardubicích.

Hledáme člověka s elektrotechnickým vzděláním (SŠ, SOU). Zkušenosti ze servisu či konkrétně s fotovoltaikou rozhodně uvítáme, ale rádi zaučíme i proaktivního a šikovného absolventa. Tato pozice zahrnuje pravidelnou údržbu, opravy a diagnostiku fotovoltaických elektráren, aby byla zajištěna maximální efektivita a spolehlivost našich zařízení.

Co Vás čeká:

  • Kontrola (vizuální i termokamerou) fotovoltaických panelů u zákazníků
  • Kontrola kabeláže a konstrukce fotovoltaiky střídače, baterie, rozvaděče, wallboxu
  • Telefonická podpora zákazníků včetně vzdáleného přístupu
  • Údržba panelů a jejich ochrana nanonástřikem

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v dynamickém odvětví obnovitelných zdrojů energie
  • Možnost dalšího profesního rozvoje a odborného vzdělávání
  • Konkurenceschopný plat a benefity (25 dní dovolené, 3 dny sick day, stravenkový paušál, Cafeterie, MultiSport karta)

Požadujeme

  • Technické vzdělání SŠ/SOU v elektro oboru (odborná způsobilost v elektrotechnice)
  • Zkušenost s fotovoltaickými systémy je výhodou
  • -Schopnost práce samostatně i v týmu
  • Řidičský průkaz skupiny B. (aktivní řidič)
  • Schopnost práce ve výškách a v různých terénních podmínkách
  • Manuální zručnost
  • Časová flexibilita a ochota cestovat

O společnosti SOMI Applications and Services:

SOMI Applications and Services je předním poskytovatelem komplexních řešení v oblasti fotovoltaické energie. Naše společnost se zaměřuje na inovativní technologie a udržitelné projekty, které přispívají k ekologické budoucnosti. S naším týmem odborníků poskytujeme špičkové služby na trhu fotovoltaiky.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a přispět k rozvoji solární energie, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na vaši odpověď!

Máte zájem o tuto pracovní pozici?
Ozvěte se nám.

    FOTOVOLTAIKA NOVÉ GENERACE

    Kdo jsme

    Měníme budoucnost čisté energie. Jsme technologická firma, která vyrábí a instaluje kompletní fotovoltaické elektrárny na klíč s vlastním systémem inteligentního řízení.

    Chytrý algoritmus dokáže na základě dat z energetické burzy, informací z meteostanic a energetických návyků budovy řídit toky elektrické energie.

    Více o společnosti SOMI

    Naši partneři