Léto se SOMI: Vyberte si k Vaší FVE jako bonus voucher na dovolenou, slevu na baterii, nebo optimizéry a CCA kit. Více informací zde.

Vyhledávání

Kariéra: Specialista prodeje fotovoltaiky na HPP

Máte zkušenost s komunikací se zákazníky nebo prodejem? Baví vás obchod, nebo byste rádi zkusili práci, která má smysl? Zkuste to u nás!

Popis pozice

Ve firmě se vám dostane velké podpory a zastoupení. K ruce vám budou přípraváři, projektanti i další odborníci ve svém oboru. Pravidelná prodejní a technická školení jsou samozřejmostí. Dostanete kontakty pouze na zákazníky, kteří o naše služby mají zájem. Žádné volání naslepo!

Tohle není terénní pozice, ale kancelářská – nepředstavujte si to ale jako call centrum, kde člověk celý den visí na telefonu. Je to hlavně kontakt se zákazníky po telefonu, ale velkou část práce strávíte i osobní komunikací ve firmě ohledně řešení zakázek jako celku nebo třeba přípravou a zasíláním emailové komunikace a nabídek zákazníkům.

Co můžete očekávat:

  • Vedení telefonických obchodních schůzek
  • Komunikaci se zákazníky a navazování dlouhodobých vztahů
  • Práci v moderním a žádaném odvětví
  • průběžné vzdělávání v oboru
  • Finanční jistotu
  • Pracovní smlouvu na HPP s fixní mzdou a provizemi

Požadujeme

  • Skvělé komunikační dovednosti
  • Aktivní přístup
  • Základní znalost MS Office
  • Předchozí zkušenosti s obchodem (velké plus)
  • Zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
  • Flexibilitu a touhu učit se novým věcem

Co může být vaší výhodou

Znalosti o fotovoltaických systémech nebo elektrotechnice jsou výhodou, ale ne podmínkou.

Připravte se na novou výzvu a připojte se k nám!

P.S. Pardubice ani Praha nejsou Vaší lokalitou? Nabízíme i externí spolupráci po celé ČR. Budeme rádi, když nám necháte zprávu a pobavíme se o dalších možnostech spolupráce.

Máte zájem o tuto pracovní pozici?
Ozvěte se nám.

    FOTOVOLTAIKA NOVÉ GENERACE

    Kdo jsme

    Měníme budoucnost čisté energie. Jsme technologická firma, která vyrábí a instaluje kompletní fotovoltaické elektrárny na klíč s vlastním systémem inteligentního řízení.

    Chytrý algoritmus dokáže na základě dat z energetické burzy, informací z meteostanic a energetických návyků budovy řídit toky elektrické energie.

    Více o společnosti SOMI

    Naši partneři