Now for the first 100 interested parties photovoltaics for 240 000 CZK with roof insulation included. More information here.

Search

Become part of
of our team

Do you want to be part of our exceptional company? Become a member of our team and get the opportunity to reach your potential.

Careers

Sales Representative

We are looking for energetic salespeople who can present our company well. In return, we offer high financial compensation, which is not limited in any way.

I want to know more

Specialista marketingu

Hledáme univerzálního specialistu, který bude stát v čele našich online marketingových kampaní s cílem získávat kvalitní leady - kontakty se zájmem o naše FVE řešení.

I want to know more

Vedoucí právník/právnička

Hledáme zkušeného samostatného právníka či právničku se smyslem pro obchod a chutí pracovat ve společnosti podnikající v dynamicky se vyvíjejícím oboru.

I want to know more

Specialista prodeje fotovoltaiky

Máte zkušenost s komunikací se zákazníky nebo prodejem? Baví vás obchod, nebo byste rádi zkusili práci, která má smysl? Zkuste to u nás!

I want to know more

Servisní technik

Jsme SOMI, technologická firma, která instaluje kompletní fotovoltaické elektrárny na klíč s vlastním systémem inteligentního řízení. Máme pro vás příležitost stát se servisním technikem se základnou v Pardubicích.

I want to know more

Pracovník/ce reklamací

Máte zkušenost s komunikací se zákazníky, reklamačním řízením či s prací na zákaznické podpoře? Hledáme pečlivého asertivního kolegu či kolegyni, která bude pomocnou rukou v řešení problémů našich zákazníků.

I want to know more
Be one of the first

Become a business partner

You will be one of the first to be able to offer our unique patented devices that monitor hourly fluctuations in weather and electricity prices on the stock market to optimize the performance of the PV plant, battery and generate maximum savings and profit.

I want to know more